Medewerkers

Medewerkers

  • Felix
    medewerker: Felix Vanginderhuysen

    Felix Vanginderhuysen


    Functie:
    coördinatie, artistieke leiding
    e-mailadres:
    felix@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.62
  • Elise
    medewerker: Elise Van Beurden

    Elise Van Beurden


    Functie:
    coördinatie educatieve diensten
    e-mailadres:
    elise@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.65
  • Gert
    medewerker: Gert Hermans

    Gert Hermans


    Functie:
    redactie, internationale werking
    e-mailadres:
    gert@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.68
  • Alice
    medewerker: Alice Goezu

    Alice Goezu


    Functie:
    communicatie & marketing, beeldmateriaal voor pers
    e-mailadres:
    alice@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.61
  • Marc
    medewerker: Marc Puyol-Hennin

    Marc Puyol-Hennin


    Functie:
    programmatie films
    e-mailadres:
    marc@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.60
  • Rudy
    medewerker: Rudy Charlet

    Rudy Charlet


    Functie:
    beeldmateriaal filmzalen, transport, onderhoud filmkopijen
    e-mailadres:
    rudy@jekino.be
    Telefoonnummer:
    0495/48.87.93
  • Sam
    medewerker: Sam Geuens

    Sam Geuens


    Functie:
    webmaster, vormgeving, multimedia, webshop, ICT
    e-mailadres:
    sam@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.69
  • Elfi
    medewerker: Elfi De Vos

    Elfi De Vos


    Functie:
    educatie, coördinatie workshops, Beeldspraak, MakingMovies
    e-mailadres:
    elfi@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.64
  • Tine
    medewerker: Tine Robberecht

    Tine Robberecht


    Functie:
    educatie, planning workshops, MakingMovies
    e-mailadres:
    tine@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.64
  • Jimmy
    medewerker: Jimmy Kosolosky

    Jimmy Kosolosky


    Functie:
    logistiek workshops
    e-mailadres:
    jimmy@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.66
  • Marjolein
    medewerker: Marjolein Fransen

    Marjolein Fransen


    Functie:
    educatie, workshops
    e-mailadres:
    marjolein@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.64
  • Geert
    medewerker: Geert Van Asbrouck

    Geert Van Asbrouck


    Functie:
    administratie, personeelszaken, boekhouding
    e-mailadres:
    geert@jekino.be
    Telefoonnummer:
    02/247.88.63